Takip edin :
Son güncelleme 22 Mayıs 2015 - 14:27

Psikoloji - Psikiyatri - Psikolog - Depresyon - Kaygı

Psikodünya

» Firma Yetkilisi : Eyüp Tunahan
» GSM : 0505 557 15 03
» E-posta : psikodunya@psikodunya.com
» Site : www.psikodunya.com
» Adres : İsmetpaşa Mh. Eski Edirne Asfaltı, No:209 Cami Durağı Sultançiftliği / Gaziosmanpaşa / İstanbul
» İlçe / Şehir : Gaziosmanpaşa / İstanbul
Firma Hakkında
Psikodünya Hayat Boyu Farkındalık ve Gelişim Akademisi, 2010 yılında psikoloji & ruh sağlığı alanında bireylere ve kurumlara artı değer kazandırmak için Psikolog Eyüp Tunahan ve Psikolog Abdulkadir Ilgaz tarafından İstanbul'da kuruldu.

Psikodünya bakış açısını ve hizmetlerini; “insan” ve “insanı ele alan dönüşümleri” inceleyerek, farklı düşünen, farklı hissedebilen, sevgiyi esas alan, yeniliklere açık birey ve topluluklar üzerine kurmuştur. Amacımız; çocuk, ergen, yetişkin ve yaşlıların yaşam süreçlerindeki gelişimlerini değerlendirme ve davranışsal problemler üzerine farkındalık kazandırmaktır.

Herkes insanlığı değiştirmeyi düşünür, ama hiç kimse önce kendini değiştirmeyi düşünmez. Jung’un dediği gibi; dünyada bazı şeyler yanlış gidiyorsa bu, bireyde bir şeyler yanlış gidiyor, dolayısıyla bende de bir yanlışlık var demektir. Bu yüzden, eğer duyarlı biriysem önce kendimi düzeltmeliyim. Biz amacımıza ulaşmak için önce kendimizi düzeltmeye başladık, bozulan algı dünyamıza yeni şeyler öğrenme olasılığını varsayarak çalışmalara koyulduk. Bunun için İstanbul merkezli bir yapı hayal ettik ve fikir aşamasında ismini: Psikodünya Hayat Boyu Farkındalık ve Gelişim Akademisi olarak belirledik. Kendisinden öğrenme ve paylaşmayı benimsediğimiz tüm gönül insanlarına teşekkürü bir borç biliriz. İstiyoruz ki; hizmetlerimiz bireyin yaşamına artı değer katmak üzerine olsun.

Biz ne Yapıyoruz?
Kendisini seven, Kendisine güvenen, Toplumun diğer bireyleri ile barışık, Olumlu bakış açısına sahip olan, Farklılıklara saygı duyan, Çağı anlayabilen, Yaşama seyirci olmak yerine katılan, Araştıran, Üreten, Öğrenmeyi öğrenen, Sanatsal becerilere sahip, Zamanını en iyi değerlendirmeyi bilen, Yeteneklerini sürekli geliştiren, Yazan, Okuyan ve okuduğunu anlamakta güçlük çekmeyen bireyler yetiştiriyoruz. Hizmetlerimizi bu değerler üzerine kurduk. Terapilerimizi çözüm odaklı bakış açısı ile sürdürüyoruz.

Etik Değerlerimiz: Gizlilik, Gönüllülük, Özgünlük, Süreklilik....
Gerçek başarı, başarısız olma korkusunu yenebilmektir.Paul Sweeney

Yeni Üyeler

Tüm üyeler

Anketimize Katılın

Toplam 0 oylama

Popüler Etiketler

Tüm Etiketler