Takip edin :
Son güncelleme 28 Mayıs 2015 - 10:52

Psikoloji - Psikiyatri - Psikolog - Depresyon - Kaygı

Özel Antalya Terapi Tıp Merkezi

» Telefon : 242 244 88 83
» E-posta : info@antalyapsikiyatri.com
» Site : www.terapitipmerkezi.com
» Adres : Bahçelievler Mh. Hızırreis Cd. Tugay Ap. No:7/1
» İlçe / Şehir : Antalya
Firma Hakkında
Antalya ve çevresinde, Psikiyatri, Nöroloji ve Psikoloji alanlarındaki var olan sağlık hizmeti eksikliklerin giderilebilmesine yardımcı olabilmek için bu alanlarda spesifik hizmet vermek amacı ile 2007 yılının Temmuz ayında hizmete başladık.

Psikiyatri (Ruh Sağlığı ve Hastalıkları) Uzmanı, Nöroloji Uzmanı ve Klinik Psikologların birlikte çalıştığı, ekip ruhu ile hizmet veren bir kurum yarattık.

Hizmetlerimize daha kolay ve güvenle ulaşabilmeniz için hizmete başladıktan hemen sonra SGK (sosyal Güvenlik Kurumu) anlaşması yaptık.

SGK anlaşmamız sayesinde Tüm Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur mensuplarına ve Çalışan Devlet Memurlarına mevcut sağlık güvenlerini kullanarak hizmetlerimizden faydalanabilme kolaylığı sağladık.

Amatör heyecanını hiç kaybetmemiş profesyonel bir ekip ile “ÖNCE SİZ…” demenin bizlere verdiği sorumluluğu hiç ama hiç unutmadık.

Destek ve memnuniyetlerinizden güç alarak ekibimizi ve hizmetlerimizi her geçen gün büyüttük ve genişlettik. Beklenti ve isteklerinize daha iyi yanıt verebilmek için Kasım 2009’ da Tıp Merkezi statüsünü aldık.

İlk günden buyana sizlerden ne aldığımızdan önce, sizlere ne verdiğimize odaklandık. Sadece tedavi edici hizmetler ile değil sivil toplum örgütleri ile işbirliği yaparak, meslek birlikleri ile birlikte toplantılar düzenleyerek sizlere koruyucu ve bilgilendirici hekimlik alanlarında da hizmet sunmaya çalıştık.

Spesifik alanında hizmet veren tek SGK anlaşmalı kurum olmanın verdiği sorumluluk ile hizmet kalitesinden ödün vermeden, güler yüzlü çalışanları ile, bilimsel yöntemlerin dışına çıkmadan, etik kuralları sürekli gözeterek, ekonomik olarak ulaşılabilmesi kolay çözümler sunuyoruz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kurulduğumuz ilk günden buyana randevu ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

"Küçük şeylere gereğinden fazla önem verenler, elinden büyük iş gelmeyenlerdir." EFLATUN

Yeni Üyeler

Tüm üyeler

Anketimize Katılın

Toplam 0 oylama

Popüler Etiketler

Tüm Etiketler