Takip edin :
Son güncelleme 30 Mayıs 2015 - 09:16

Psikoloji - Psikiyatri - Psikolog - Depresyon - Kaygı

Anadolu Sağlık Merkezi

» Faks : (0262) 678 55 45
» E-posta : info@anadolusaglik.org
» Site : www.anadolusaglik.org
» Adres : Cumhuriyet mahallesi 2255 sokak no:3 Gebze 41400 Kocaeli
» İlçe / Şehir : İzmit
Firma Hakkında

Yaşam kalitesini artırmak için dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak hedefiyle kurulan Anadolu Sağlık Merkezi, modern tıbbın gereklerini yeni ve kapsamlı bir sağlık anlayışıyla hastalarına aktarıyor. Hizmet kalitesine önemli katkı sağlayan Johns Hopkins Medicine ile eğitim ve kalitenin geliştirilmesine yönelik devam eden stratejik işbirliği Anadolu Sağlık Merkezi'nin sağlıkta referans merkezi olma vizyonunu da destekliyor. Anadolu Sağlık Merkezi, Onkolojik Bilimler, Kalp Sağlığı, Kadın Sağlığı ve IVF, Nörolojik Bilimler, Cerrahi Bilimler, Dahili Bilimler ve Tanı ve Görüntüleme olmak üzere tüm branşlarda sunduğu hizmetlerde hasta odaklı yaklaşımla hareket ediyor.

Hizmetlerinde hasta hakları ve güvenliğini temel önceliği olarak belirleyen Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi, toplumun sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi amacıyla Anadolu Sağlık Merkezi Ataşehir Tıp Merkezi ve Anadolu Sağlık Merkezi Suadiye Tıp Merkezi'nde hizmet vermeye devam ediyor.

Misyonumuz

Yaşam kalitesini artırmak için dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak

Vizyonumuz

Sağlıkta referans merkezi olmak


Değerlerimiz

* Hastalarımıza Odaklanıyoruz: Hastalarımızın ve yakınlarının gereksinimlerini, sürecin tamamını göz önünde bulundurarak anlamak ve beklentilerinin ötesine geçebilen hizmet kalitesini sunmak gayretindeyiz. Onlara misafirperverliğimizi hissettirmek istiyoruz. sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için onlara gerekli desteği vermeye çalışıyoruz.

* Hastalarımızın Hakları ve Güvenliği Temel Önceliğimizdir: Hastalarımızın ve yakınlarınıngüvenliğini sağlamayı en önemli önceliğimiz olarak ele alıyoruz. Olası riskleri önceden belirleyerek hasta ve yakınlarının güven içinde sağlık bakım hizmetini almaları için çalışıyoruz. Onlarla açık iletişim kurarak, kültürel, fiziksel ve psikolojik gereksinimlerini anlamaya ve herhangi bir ayrım gözetmeksizin haklarını korumaya çalışıyoruz.

* Çalışanlarımızı Önemsiyor ve Ekip Çalışmasının Gücüne İnanıyoruz: Çalışanlarımızı iş ve eğer yaratmanın eksenine yerleştirerek, kuruluşumuzun performansının, değişim ve ilerlemesinin temel kaynağı olarak görüyoruz. Çalışma hayatından memnuniyetlerini ve kuruma bağlılıklarını önemsiyoruz. Ortak hedeflerimize ulaşmak için, güven ortamı içinde etkin ve yapıcı ekip çalışmasının gücüne inanıyoruz. Karşılıklı düşünce, bilgi ve görüşlerin alışverişine dayanan katılımcı bir ortamda, eğitim ve gelişim fırsatlarını kullanarak, tüm çalışanlarımızın potansiyellerini açığa çıkartmalarını; zorluklar karşısında pes etmeden ve kendiliğinden sorumluluklarını üstlenmelerini hedefliyoruz. Bu sayede farklı disiplinlerin bir arada, uyum içinde çalışmasını destekliyoruz.

* Topluma ve Çevreye Karşı Duyarlıyız: Toplumun sağlık gereksinimlerine duyarlılık gösteriyoruz. Yaşam kalitesinin artması için sağlık alanında en iyi hizmeti onlara sunmaya çalışıyoruz. Bunları yaparken faaliyetlerimizde çevreye ve doğal kaynaklara zarar vermemeye büyük özen gösteriyoruz. Çevreye etkilerimizi saptayıp ve varsa olumsuz etkileri en aza indirmeye, doğal kaynakları korumaya, atıklarımızı kontrol altında tutarak, hava, su ve toprağın kirlenmesini, uygun tekniklerle en aza indirmeye çalışıyoruz.

* Bilgiyi Kullanıyor ve Sürekli Gelişmek için Çalışıyoruz: Karar ve eylemlerde yalnızca sezgilere, duygulara ve deneyimlere değil, güvenilir nesnel bilgilerin derlenip kullanılmasına önem ve öncelik veriyoruz. İş mükemmelliğini hedefleyen kalite anlayışımızla, işi ve iyileştirmeyi bir bütün olarak görüyoruz. Taze bilgi ve bakışla, yenilikçiliği temel alarak iyileştirme ve gelişimi sürekli kılmak istiyoruz.

İnsan aklın snırlarını zorlamadıkça hiçbir şeye erişemez.

Yeni Üyeler

Tüm üyeler

Anketimize Katılın

Toplam 0 oylama

Popüler Etiketler

Tüm Etiketler